5 medali naszych zawodników podczas MP NO GI w Luboniu

Nasi zawodnicy bardzo dobrze rozpoczęli sezon startowy po sukcesach w Lizbonie tym razem na regionalnym podwórku, zdobyli oni 5 medali podczas Mistrzostw Polski BJJ no gi. W pierwszy dzień trwania turnieju zdobyliśmy 4 medale. Pierwszy medal dla naszego klubu zdobyła Patrycja Ciszewska w kategorii master kobiety białe pasy, kolejny dołożyła Wiktoria Pikuła zajmując 3 miejsce w kategorii niebieskich pasów adult. Kolejne dwa medale zdobyli Krzysztof Noworyta wygrywając wszystkie walki przed czasem i tym samym zdobywając tytuł Mistrza Polski w kategorii Junior. Na koniec dnia nie zawodny Prezes zdobył kolejny w swojej karierze tytuł Mistrza Polski tym razem kategorii master niebieskich pasów. W drugi dzień nasz główny trener Paweł Kunysz wywalczył 3 miejsce w kategorii czarnych pasów adult.

GRATULACJE

KAITOFIGHTSPORTSTEAM OSSS