Kolenjny świetny weekend

Kolejny bardzo udany weekend dla naszego klubu. W weekend nasi zawodnicy startowali na 2 imprezach trener Paweł Kunysz brał udział w FIVE GI,NO GI GRAPPLING NORTH AMERICA rozgrywanych w Miami za to jego podopieczni wystartowali w Mistrzostwach Polski BJJ rozgrywanych w Łodzi.

 To już kolejny sukces naszego trenera w USA, tym razem jednak na jednych zawodach zdobył 4 medale z czego 3 złote i jeden brąz.”Borys”  wystartował w dywizji purpurowych pasów MASTERS. Najpierw Paweł wystartował w formule GI, gdzie w swojej kategorii (88,3kg) ani w kategorii OPEN nie miał sobie równych zdobywając 2 złota następnie w formule NO GI w swojej kategorii 85,5kg zdobył złoto lecz w kategorii OPEN w półfinale przegrał a punkty z cięższym rywalem.

W Łodzi wystartowało 7 naszych zawodników : Robert Majgier, Wojciech Surowaniec, Bartłomiej Sudoł, Rafał Samołyk, Konrad Kępanowski, Sebastian Trzuskot, Patryk Flis. Po całym dniu zmagań o medale 2 naszych zawodników tj. Rafał Samołyk oraz Bratłomiej Sudoł zdobyli brązowe medale w swoich kategoriach wagowych białych pasów.