Sobota obfita w medale

Podczas minionego weekendu nasi zawodnicy wystartowali w dwóch turniejach, 11 naszych zawodników wystartowało na 78 edycji ALMMA w Rzeszowie oraz 4 reprezentowało nas w Warszawie podczas Mistrzostw Polski ADCC. W stolicy nasi zawodnicy wywalczyli 3 medale srebro zdobył Rafał Samołyk (początkujący 65 kg) natomiast na najniższym stopniu podium znaleźli się Jakub Witkowski (masters 76 kg) oraz Bartłomiej Sudoł (średnio-zaawansowani +100 kg). Natomiast prawdziwy grad medali zdobyli nasi zawodnicy w Rzeszowie:

1 miejsce – Patryk Flis (BJJ białe pasy 93kg); Artur Sztaba (MMA full contact 77 kg)
2 miejsce – Miłosz Gordel (MMA PK 84kg) ; Gracjan Cavalieri (MMA OFS 77kg) ; Michał Drozd (BJJ białe pasy 70kg); Łukasz Trawiński (MMA PK 66kg); Kamil Warchoł (BJJ białe pasy 93kg); Sylwester Miller (MMA Full Contact 70kg); Michał Malinowski (MMA Junior 66kg); Sebastian Trzuskot (BJJ białe pasy 84kg)
3 miejsce – Michał Drozd (MMA Pierwszy Krok 66kg)