Sportowy weekend

W sobotni poranek 5 naszych zawodników startowało na Pucharze Polski BJJ NO GI w Luboniu, a wieczorem 2 wystąpiło na zawodowej gali MMA w Kraśniku.

Na zawodach w Luboniu najlepiej zaprezentował się wicemistrz europy BJJ białych pasów Bartłomiej Sudoł, który po wygraniu walk eliminacyjnych zakończył zawody na najniższym stopniu podium. Bardzo dobrze zaprezentował się Adrian Sulich, który w najliczniejszej kategorii wagowej (ponad 70 zawodników) stoczył kilka bardzo ciężkich walk, lecz ostatecznie zakończył zawody na 8 pozycji. W zawodach brali również udział Norbert Rybak , Jakub Witkowski oraz Dariusz Wołoszyn .

Tego samego dnia Paweł Czuj oraz Karol Laba wystartowali w trzeciej edycji gali Thunderstrike Fight League . Pierwszy w oktagonie zaprezentował się debiutujący na gali zawodowej Paweł. Niestety po bardzo widowiskowej walce musiał uznać wyższość rywala. W 2 rundzie dał się we znaki krótki okres przygotowania i zabrakło kondycji na kontynuowanie walki co wykorzystał przeciwnik kończąc walkę prze TKO, następnie podczas jednej z walk wieczoru wystąpił Karol Laba. Karol udanie zaczął walkę prezentując nam efektowne jak i efektywne uderzenia np. backfist, następnie walka została sprowadzona do parteru gdzie chwile nieuwagi naszego zawodnika wykorzystał jego przeciwnik wyprowadzając serie ciosów z góry, które zmusiły sędzie do przerwania walki. Nasi zawodnicy pokazali charakter i wole walki, szkoda tylko że nie mieli odpowiednio długiego okresu przygotowawczego ale i tak należą im się wielkie brawa.

Galę na żywo zobaczyło ponad 50 osób ze Stalowej Woli, dziękujemy za tak liczne przybycie.

Serdecznie dziękujemy również naszym partnerom i sponsorom.