Świetne informacje z Rzymu

Podczas minionego weekendu w stolicy Włoch, Rzymie odbyły się zawody najbardziej prestiżowej federacji IBJJF w brazylijskim jiu-jitsu Rome Open 2015 .

Nasz klub reprezentowało dwóch zawodników:

W kategorii niebieskich pasów do 76kg wystartował Robert Majgier , lecz niestety zabrakło szczęścia i nie znalazł się na podium. Tym razem Włochy nie okazały się sprzyjająca dla Roberta. W Kategorii białych pasów do 88,3 kg na macie pojawił się Grzegorz Zając który stoczył 3 walki.
Po dwóch wygranych walkach przegrał dopiero w finale nieznacznie na punkty z zawodnikiem z Rosji.

Serdecznie gratulujemy Grześkowi zdobycia srebra!
Zawody były bardzo licznie obsadzone dlatego ten sukces jest jeszcze większy.

W niedziele odbyły się Mistrzostwa Europy BJJ No Gi Roma 2015 – Rzym.

Obsada zawodników tego dnia była na bardzo wysokim poziomie , gdyż były to Mistrzostwa Europy ale startowali również zawodnicy z innych kontynentów.

Paweł Kunysz zdobył srebrny medal w kategorii purpurowych pasów master heavyweight !

Natomiast jeszcze większym sukcesem okazał się start Pawła w Kategorii OPEN ( walczyli w niej sami medaliści ) w której okazał się bezkonkurencyjny dla swoich rywali i po 4 wygranych walkach został MISTRZEM EUROPY BJJ No Gi. W Finale zrewanżował się swojemu przeciwnikowi z finału kat.purple belt master heavy.

WIELKIE BRAWA !

W zawodach brał udział również Robert Majgier , lecz niestety nie udało mu się stanąć na podium.

Gratulacje dla Pawła i życzenia kolejnych sukcesów na arenie europejskiej oraz światowej.

Gorące podziękowania dla naszych przyjaciół , którzy nas wspierają::‪#‎Cerkamed_Medical_Company‬ , ‪#‎Kogut_Dachy‬ , ‪#‎Hurt_Stal‬ ,‪#‎Łukasz_Jarmoliński_Biuro_Podróży‬ , ‪#‎Gmina_Stalowa_Wola‬