Świetny występ naszych zawodników na Mistrzostwach Polski NO-GI

Podczas minionego weekendu nasi zawodnicy wystartowali w zmaganiach o tytuł Mistrza Polski BJJ NO-GI które odbywały się w Luboniu. Już pierwszego dnia mieliśmy duże powody do radości na 6 startujących tego dnia zawodników naszego klubu aż czterem udało się zająć miejsce na podium. 1 miejsce w kategorii 91,5 kg białych pasów masters 1 zdobył nasz Mistrz Europy z Lizbony Grzegorz Zając. Kolejne medale dołożyli Julian Sudoł w kategorii 56 kg Junior, Marcin Szybiak oraz Dariusz Hofman kat 97,5 kg białe pasy Masters 1. Drugi dzień od rana przyniósł wielkie emocje nasz trener Paweł Kunysz zdobył brązowy medal w kategorii 91,5 kg brązowych pasów Adult a kilka godzin później dołożył kolejny brązowy medal tym razem w dywizji Masters 1. Ostatni medal zdobył Bartłomiej Sudoł w kategorii +97,5 kg niebieskich pasów Adult. W zawodach również udział brali Karol Laba, Adrian Sulich, Tomasz Breś, Łukasz Drabik. Gratulacje KAITO TEAM