Udany weekend dla naszych zawodników

 

 

Miniony weekend okazał się bardzo udany dla naszych zawodników zarówno tych dorosłych jak i dla dzieciaków. W sobotę w Poznaniu odbyły się zawody Winter Open Jiu-Jitsu zawodnicy startowali zarówno w formule Gi jak i NoGi. W zawodach wzieło udział 6 naszych zawodników i zdobyli oni 5 medali.

Grzegorz Zając 2 miejsce w kategorii Gi oraz NoGi niebieskie pasy, Master 1
Kamil Warchoł 2 miejsce w kategorii Gi oraz NoGi niebieskie pasy, Adult
Wiktoria Pikuła 2 miejsce w kategorii Junior, Gi

Natomiast w niedzielę nasi najmłodsi zawodnicy wystartowali w Radomiu na drugiej edycji Little Dragon’s Den Cup, zawody te okazały się bardzo udane na 7 startujących zawodników zobyli aż 6 złotych i 4 brązowe medale.

Arsen Nasylan dwukrotnie 1 miejsce
Asia Iwasieczko dwukrotnie 1 miejsce
Adrian Bawiec 1 miejsce NoGi oraz 3 miejsce Gi
Alex Iwasieczko 1 miejsce Gi w swojej wadze oraz 3 miejsce w wadze wyżej
Adrian Kaczmarek 3 miejsce w NoGi
Igor Iwasieczko 3 miejsce w NoGi

KaitoTeamFightSports OSS