O nas

Klub FightSports Stalowa Wola posiada dobrze wyposażoną siłownię oraz sprzęt specjalistyczny. Urządzenia i sprzęt posiadają certyfikaty zgodności wg. przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej. Ponadto posiadamy bieżnie, rowery, orbitrek, piłki oraz zestawy ćwiczeń fitness modelujące sylwetkę i poprawiające ogólną kondycję ćwiczących.

Klienci klubu mogą uzyskać fachową poradę instruktorów oraz trenerów indywidualnych.

Z zajęć w klubie może korzystać każdy – bez względu na wiek i płeć, którzy cenią sobie aktywny i zdrowy tryb życia oraz chcą utrzymać sportową sylwetkę.

Od początku działalności, skupiła się w klubie grupa wspaniałych entuzjastów ćwiczeń siłowych oraz sportów walki, którzy mają do dyspozycji amortyzowaną matę o powierzchni 105 m2.

Zawodnicy KAITO uczestniczyli z powodzeniem w licznych zawodach odnosząc wiele sukcesów między innymi na zawodach federacji IBJJF, UEAJJ, NAGA oraz wielu galach MMA zarówno amatorskich jak i zawodowych. Przez te lata nasi zawodnicy zdobyli choćby medale na Mistrzostwach Europy IBJJF, Mistrzostwach Świata World Pro, Mistrzostwach Świata NAGA czy wielokrotnie na Pucharach Polski oraz Mistrzostwach Polski BJJ

Dla członków klubu organizowane są specjalistyczne seminaria na których prezentowane są najnowsze techniki i światowe trendy dotyczące MMA, BJJ, K 1. Seminaria prowadzone są przez krajowych i zagranicznych mistrzów. Dla koneserów ćwiczeń oferujemy specjalistyczne treningi siłowo – kondycyjne: Kettlebells , TRX ,Młoty ,Liny ,Gumy –jako przygotowanie pod sporty walki oraz inne.

W roku 2010 gościł w naszym klubie mistrz federacji UFC Krzysztof Soszyński pochodzący z naszego regionu, a na stałe mieszkający w Kanadzie. W 2016 mieliśmy przyjemność gościć naszego Mistrza oraz legende BJJ Roberto Abreu. W roku 2017 mieliśmy przyjemność gościć Kamila Umińskiego, kolejny raz Mistrz Cyborga, Denisa Deninho Mitchela jednego z głównych trenerów FightSports Miami oraz Zbigniewa Tyszkę.

Szanowni Państwo, mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z ciepłym przyjęciem i przyczyni się do odwiedzenia klubu KAITO oraz zostania stałym członkiem naszej klubowej społeczności celem poprawy zdrowia, wytchnienia od codzienności oraz dla własnej satysfakcji bycia silnym i sprawnym.
Natomiast miłośnicy sportów walki poznają sprawdzone techniki walk i uzyskają możliwość sportowej konfrontacji na matach z czołowymi zawodnikami innych klubów w Polsce oraz zdobycia kolejnych stopni wtajemniczenia w wybranych dyscyplinach.

Zapraszamy klientów korporacyjnych dysponujących kartami FitProfit, OK. System Polska S.A